Nasze rozwiązania

Dzięki dogłębnej znajomości procesów produkcyjnych, Actemium posiada doświadczenie w zarządzaniu i realizacji projektów: od fazy doradztwa, poprzez wdrożenia, uruchomienia i modernizacji całych linii produkcyjnych.

 

Dzięki naszemu obszernemu know-how jako integratora, możemy postawić na elastyczność

Struktura i organizacja Actmemium pozwala na:

  • jako integrator procesów przemysłowych lub poszczególnych segmentów linii produkcyjnej, Actemium składa, montuje i uruchamia urządzenia mechaniczne i elektryczne włączając w to próby przedprodukcyjne za nim linia zostanie przekazana do klienta
  • jako dostawca całościowych rozwiązań, Actemium odpowiedzialne jest za projekt elektro-techniczny i automatyczny proces kontroli; po zakończeniu instalacji, pracownicy Atemium przeprowadzają testy i uruchomienia, przed przekazaniem projektu do odbioru.

Actemium jest również w stanie zarządzać projektami obejmujące wszystkie wymagania w zakresie infrastruktury, w tym usługi inżynieryjne i budowlane.

 

 Koordynacja - Narzędzia optymalizacji procesów przemysłowych

Identyfikowalność, MES (Manufacturing Exectution System), syntetyczny wskaźnik produkcji - Actemium wdraża narzędzia potrzebne do monitorowania i optymalizacji procesów oraz wzrostu wydajności.

 

&nbp;