Nasze rozwiązania

Przyjazne dla środowiska i oszczędzające energię wydobywanie surowców kopalnianych, ich transport i uszlachetnianie stawiają najwyższe wymagania technologiczne projektantom i użytkownikom wyposażenia dla kopalń.

Nasze rozwiązania z zakresu elektrotechniki i automatyki pozwalają na kształtowanie wspólnie z naszymi klientami technologii zgodnie z najnowocześniejszymi i ukierunkowanymi na uzyskanie jak największej efektywności wymogami branżowymi.

Doświadczenie naszego przedsiębiorstwa w dziedzinie wydobywania węgla i rud liczy sobie już ponad sto lat, w tym kilkadziesiąt lat jako dostawca wyposażenia elektrycznego urządzeń dla kopalni odkrywkowych i układów zasilania w energię.

Jeżeli potrzebują Państwo kompletnych rozwiązań automatyzacji kopalni, najnowocześniejszych czujników do ochrony maszyn górniczych, zastosowania niezawodnych metod pomiaru do zabezpieczenia jakości wydobytego urobku czy efektywnych rozwiązań z dziedziny techniki napędowej i zasilania w energię - jesteśmy dla Państwa niezawodnym partnerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie i nasza ambicja, by podążać za najnowocześniejszymi technologiami są gwarancją osiągnięcia sukcesu Państwa projektu.

&nbp;