Oferta pracy

INŻYNIER AUTOMATYK

Cegelec Sp. z o.o., działająca pod marką ACTEMIUM należącą do Grupy VINCI, zatrudni doświadczonego:

Inżyniera Automatyka PLC/SCADA
(miejsce pracy: Katowice)

Zakres obowiązków:

  • udział w realizacji projektów automatyki w Polsce i za granicą,
  • projektowanie systemów SCADA i HMI,
  • programowanie sterowników PLC,
  • uruchomienia i rozruch systemów automatyki u Klienta,
  • optymalizację procesów produkcyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: Automatyka/Elektrotechnika/Mechatronika,
  • doświadczenie przy realizacji projektów automatyki przemysłowej,
  • doświadczenie w projektowaniu systemów SCADA (mile widziane Wonderware InTouch, Simatic WinCC lub Ascom Asix),
  • znajomość programowania PLC (TIA Portal),
  • mile widziana znajomość Eplan P8,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • pracę przy innowacyjnych projektach w przemyśle,
  • projekty prowadzone dla klientów lokalnych więc nie związane z długimi i męczącymi wyjazdami służbowymi za granicę,
  • możliwość rozwoju w różnych branżach produkcyjnych,
  • stabilne zatrudnienie w przedsiębiorstwie o zasięgu globalnym,
  • ciekawe i różnorodne wyzwania oraz pracę w dynamicznym zespole nastawionym na sukces,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:

cegelec.polska@actemium.com

(w tytule prosimy podać: Inżynier Automatyk PLC/SCADA).

Rezerwujemy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.